Darmowe

Wrocław Pracownik do obsługi kolejki elektrycznej - Bielany Wrocławskie

Praca fizyczna
Grudzień 5, 2017
Miasto: Wrocław
Województwo: Dolnośląskie
Państwo: Polska
Data publikacji: Grudzień 5, 2017
Numer ogłoszenia: 162 Odsłon: 4

Opis

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

POSZUKUJEMY 2 OSÓB DO OBSŁUGI KOLEJKI ELEKTRYCZNEJ

Miejsce pracy: Wrocław- Aleja Bielany
Pracodawca oferuje:
• Zatrudnienie na okres ok. 2 lat na bazie umowy o pracę lub zlecenia
Rodzaj umowy:
• 1 osoba: * na pełen etat ( praca na tygodniu: 10:00-18:00 lub 12:00- 20:00)
• 2 osoba: * umowę zlecenie ( praca w weekendy: 10:00- 20:00)
• Bezpłatne przeszkolenie, ubranie służbowe,
• Wynagrodzenie 15 PLN brutto/ godzina
• Pracę w miłej atmosferze

OBOWIĄZKI:
• Przewóz dzieci kolejką
• Opieka nad dziećmi w trakcie jazdy kolejką
• Obsługa kasy fiskalnej i rozliczanie utargu

WYMAGANIA:
• Status studenta lub emeryta mile widziany
• Miła aparycja,
• Kreatywność, zaangażowanie oraz cierpliwość,
• Umiejętności współpracy z większą grupą dzieci,
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub ukończone studia na kierunku: pedagogika, psychologia,

Sposób aplikowania:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email. Dziękujemy za przesłane dokumenty!

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Strona www: www.koncepcja.eu

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"